Google Adwords Reklam Yönetimi

Reklamlarınızı Google Türkiye'de eğitim almış her sene yenilenen sınavları başarıyla geçmiş kendini kanıtlamış Google Sertifikalı Adwords uzmanlarımız yönetmektedir.
image

Sıfırıncı gerçeklik anı dediğimiz eşik her geçen gün dahada artıyor, ürün ya da hizmeti satın almadan önce Google'a soruyor detaylı aramalar yapıyoruz. Bu yüzden organik aramalarda çıkamadığımız kelimelerde en azından pazarı görebilmek ve müşteriye dokunabilmek için Google Adwords reklamları veriyoruz yada vermeyi düşünüyoruz.

Google reklamlarında anahtar kelime üzerinden, coğrafi konum üzerinden yada web sitenizi ziyaret etmiş ürünlerinizi incelemiş hatta kullanılan servis sağlayıcı üzerinden filtreleme yapabilir ve reklam kampanyaları oluşturabiliriz.

Reklamlarınızı Google Türkiye'de eğitim almış her sene yenilenen sertifikalar ile sınavları başarı ile geçmiş kendini kanıtlamış Adwords uzmanlarımız yönetmektedir.

quote

İnternet arama motorlarında en aktif kullanılan Google arama motoru, sadece bilgi alma veya sayfalar arasında gezinmeyi sağlama dışında, reklam vermenizi de sağlayan bir araç olarak kullanılmaktadır. Google AdWords’ü kullanarak, arzu ettiğiniz hedef kitlenize kısa vadede ulaşabilirsiniz. Hedef kitleye, mobil reklamları, Youtube reklamları veya grafik görüntülü tasarım reklamları ile Remarketing “web sitenize girmiş kişilere yeniden pazarlama” ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Webyazilim.com.tr olarak, Google Partners eğitimlerinde ve her sene tekrarlanan sınavlarda üstün başarı göstermiş alanında uzaman ve yeniliklere açık ekibimiz ile reklamlarınızı yönetmeye talibiz.

Google arama motorunu ve Youtube hesaplarını kullanarak reklam oluşturup, hedef kitlenize kısa sürede ulaşmanızı sağlarız.

Arama motorlarına yazılan herhangi bir kelime ile ilişkili olarak, reklamınızın çıkması için, ilk olarak, ürün veya verdiğiniz hizmeti açıkça ifade eden, bir reklam çalışmasıyla işe başlarız kısa bir zamanda hazırladığımız reklamla, arama ağı reklamınızı oluşturarak hedef kitlenizin Google da aratabileceği anahtar kelimeleri belirler, müşterilerinizin sizlere kolayca ulaşmasını sağlarız.

Günlük olarak belirlediğiniz bütçe doğrultusunda, vermek istediğiniz reklam uzman ekibimiz sayesinde kısa sürede onay almakta ve yayınlanmaktadır. Profesyonel olarak çalışan web yazılım ajansımız, hedef kitlenize uygun belirlediği anahtar kelimelerle, reklamlarınızın tıklanmasına göre görüntülü olarak yada yazınsal olarak, dönüşümleri takip eder ve gerekli durumlarda pozitif ve negatif kelimeler ekleyerek en doğru kitleye ulaşmanızı sağlar. Bu sayede, hedef kitlenizin olduğu bölümlerde, reklamlarınızın hedef kitlenizin aramalarında yada müşterilerinizin girdiğini düşündüğünüz web sitelerinde karşılarına çıkacaktır.

Google Adwords üzerinden sadece müşteri kitlenize hitap edecek videolar sunabilirsiniz. Reklam videonuz, hitap edeceğiniz müşteri kitlesinin yaş, cinsiyet ve istekleri göz önünde bulundurularak, tam ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Google’da aratılan anahtar kelimeler size hitap ediyorsa, videolu reklamınız müşterinizin girdiği web sitesinde görüntülenmektedir.

Doğru Anahtar Kelimelerle Müşteri Kitlenize Ulaşmanın Yollarını Biliyoruz

İnternette, yeni müşterilere ulaşmak ve mevcut müşteri kitlenizi korumak için kullanılan en etkili yöntemlerden birisi, Google Adwords reklam hizmetinden yararlanmaktır. İnternet reklamcılığında uzman bir Web yazılım ajansı olarak, sektörünüzde işlerinizin büyümesine katkı sağlayacak reklam aracını en etkili şekilde sizlere sunmaktayız. Dijital pazarlamada istediğiniz hedef kitleyi belirlemede, ürün veya verdiğiniz hizmetin anahtar kelimelerinin doğru seçilmesinde deneyimli ve eğitimli kadromuz ile doğru anahtar kelimeleri seçerek, Google sıralamasında ilk sırada yer almanızı sağlarız. Web sitenizi ziyaret etmiş ancak ürün almamış yada hizmetinizden faydalanmamış potansiyel müşterilerinize sizi hatırlatabilir ve size yönelmesini sağlarız.

Kaliteli bir hizmet anlayışı ve müşterinize ürün pazarlama konusunda, en etkili yöntem ve stratejileri kullanarak, satış grafiğinizi yükseltmektedir. Bütçenize uygun reklamlar hazırlanarak, uygun sitelerde yayınlanmaktadır. Web sitesinde dikkat çekici olacak olan, resim, grafik ve videolara yer verilerek, müşteri kitlesinin sitenize yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Google sıralamasına girebilmek önemli bir unsurdur. Google arama motoruna yazılacak herhangi bir anahtar kelime, müşterilerinizi sizin reklama yönlendiriyorsa, başarılı bir reklam çalışması yapılmış demektir. Bu sayede reklamlarınız, Google arama motoru sıralamasında ilk sırada yer alarak, daha fazla tıklanma gerçekleşmesine neden olur. Web yazılı ajansı olarak, sizin pazarlayacağınız ürün veya vereceğiniz hizmet konusunda, Google sıralamasına girmeniz konusunda, farklı yöntem ve stratejiler geliştirir markanızın dijital ortamda konumlanmasını sağlarız. Her firma ve sektöre uygun belirlenen anahtar kelime çalışmaları, işitsel ve görsel çalışmalarla, sitenizi ve reklamlarınızı, internette görünür kılmaktadır. Hedef müşteri kitlenizin dönüş yapmasını sağlayacak, gelirinizi arttıracak çalışmalarla, kullanışlı çalışmalar yapılmaktadır.

Türkiye Google Partner Ajansından Destek Alın.

Değişen tüketiciye ayak uydurun. Tüketicileri tanıyın; neleri hangi zamanda aradıklarını öğrenin.

Reklamlarınızın Tıklanma Oranını Arttırmada En Etkili Yöntemleri Kullanıyoruz

Sitenizi ziyaret eden kişilerin, aradıkları özellikteki ürünlere kolay ulaşmalarını sağlamak için, önemli olan bilgilerin yerleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle, reklam çalışması yapılıyorsa, müşterilerin sitenize yönelebileceğini unutmamanız gerekmektedir. Net ve daha dikkat çekici reklam başlıklarını kullanarak, müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Reklamcılıkta en önemli noktalardan birisi de, pazarlayacağınız ürün veya vereceğiniz hizmet hakkında, net ve açık bilgi vermektir. Okunaklı ve avantajları anlaşılabilir bir reklam çalışması, olumlu sonuçlar almada, doğru yolda olduğunuzu göstermektedir. Yaptığınız reklamlar konusunda, kaç kez tıklandığı veya kaç kez yayınlandığı konusunda izleme özelliğini kullanarak, reklamlarınızın hangi cihazdan izlendiğine kadar tüm bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Web yazılım ajansı olarak, tüm bu özelliklere sahip unsurları etkili ve doğru şekilde sizlere kullanarak, reklamlarınızı gelir getirecek kaliteye yükseltme çalışması yapılmaktadır. Reklamlarınızın, tüm görsel ve işitsel unsurları en doğru şekilde kullanılarak yayınlanması sağlanmaktadır. Müşteri kitlenizin ne istediğini bilen analiz çalışmaları yapıldıktan sonra, hedef kitlenize ulaşacak en uygun reklam seçenekleri kullanılmaktadır. Eper reklamınızın, görsel unsurlar kullanılarak daha etkili olduğu belirlenmişse, görsel unsurlar konusunda en etkili görsel çalışmalar ve efektler uygulanarak, hedef kitlenizin size dönüş yapması sağlanmaktadır. Farklı eklentiler kullanarak, sitenizin tıklanma veya hangi cihaz kullanılarak reklamlarınızın incelendiği hakkında, bilgi sahibi olmanızı sağlayacak yazılım seçenekleri sunulmaktadır.

man

Mutlu Müşteriler

Web Tasarım,  Google Business kayıt oluşturulmasında ve kurulumundaki yardımlarınız için teşekkürler.
Web Tasarım, SEO ve Google Reklamlarımızın kurulumunda ve yönetiminde ki başarılarından dolayı webyazilim.com.tr'ye teşekkür ederiz.
Web Sitemizin yenilenmesinde ve Bağış sayfalarının oluşturulmasında ki yardımlarından dolayı ekibe teşekkür ederiz.

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.