SEO Ajansı

SEO (arama motoru optimizasyonu) markanızın dijital dünyadaki yansımasıdır. Web yazılım ajansımız, arama motorlarının ilk sayfalarında üst sıralarda yer almanızı sağlayarak markanızı bilinir hale getirmektedir.
image
SEO Nedir?

SEO, arama motoru optimizasyonu demektir. SEO çalışmaları ile web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlamaktadır. SEO hizmeti veren web yazılım ajansı, arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almanızı sağlayarak, markanızı bilinir hale getirmektedir. Sektörünüzde daha fazla pazarlama yapabilmek ve daha fazla müşteri kazanmak adına yapılan iyileştirme çalışmalarıdır.

Tecrübeyle Sabit Lokal SEO global optimizasyondan farklıdır. Örneğin Bir Dişçi düşünelim. Kadıköy’de muayenehanesi var. Bulunduğu bölgede yani kadıköy’de dişçi kelimesi için yükselmesi mantıklı olur. Eğer mucize eseri Dişçi kelimesinde Türkiye sıralamasında ilk sayfaya çıksa bile farklı illerden yada ilçelerden hasta gelme olasılığı düşüktür. Bu gereksiz telefon trafiği ve zaman kaybı yaratacaktır. Başlangıçta lokal aramalarda ilk sayfa hedefi koymak hem çabuk başarı hemde size ve bizlere çalışma şevki verecektir. Not: Dişçi kelimesinin aylık arama hacmi 50.000’dir

quote

İnternet dünyasında, markalaşma sürecinde profesyonel hizmet veren ajans sayesinde, internette popüler olabilirsiniz. Seo çalışmaları ile sitenizin popüler olmasını sağlayacak bazı özel çalışmalar yapılmaktadır. Web yazılım ajansı, yazılım hakkındaki tecrübelerini yansıtarak, alt yapısı sağlam bir hizmet sunmaktadır.

İnternette Lider Olmaya Hazır Olun

Google arama motorundaki sıralamaya girmede, anahtar kelimeler önemli bir unsurdur. Sektörünüze ve firmanıza en uygun anahtar kelimeler belirlenerek, Google sıralamasında ilk sıralarda yer almanızı sağlamaktadır. Anahtar kelime belirlemenin belli incelikleri bulunmaktadır. Seçilecek kelimeler site içeriğine doğal görünecek şekilde yerleştirilerek uygulanmalıdır. Eğer rastgele yerleştirilirse, sıralamada yer alamayabilirsiniz. Profesyonellik isteyen anahtar kelime çalışması belirlemede ajans, arge çalışmaları yürüterek, analizler yaparak, olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Müşteri kitlesinin arama motorunda aratacağı kelimelerin, uygun şekilde belirlenmesi sonucu, müşteri kitlenizin sitenize ulaşma hızını arttırmaktadır.

İnternet dünyasındaki yüzlerce web sitesi arasından tanınabilir olmanızı sağlayacak tüm çalışmalar yapılmaktadır. İstediğiniz müşteri hedef kitlesine ulaşmada bazı yöntem ve teknikler kullanılmaktadır. Popüler olmak sadece sitenin bilinirliği ile sağlanmamaktadır. Ayrıca sitenize giren ziyaretçilerin uzun süre sitenizde kalması önemlidir. Güncel bilgilere yer verilerek yapılan bir seo çalışması ile web sitesi başarıya ulaştırmaktadır.

SEO Çalışmalarıyla Web Sitenizi Hedeflenen Yere Ulaştırıyoruz

SEO çalışmaları, dijital reklam çalışmalarıyla beraber bağlantılı hareket edilirse çok daha başarılı olur. Sosyal medya ağları, reklamları, e ticaret gibi alanların hepsi birbirini kapsamaktadır. SEO hizmeti genel anlamda ifade edilse de, yapılan çalışmalar açısından kapsamlı ve uzun süren çalışmalardır. Ajans, yazılım çalışmalarında özellikle, SEO çalışması hizmetini verirken, paket halinde hizmet vermeyi tercih etmektedir. Bu sayede markanızın yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Seo çalışmasının inceliklerini belirleyerek, daha fazla kitleye ulaşmak için firmalara özel tasarımlar yapılmaktadır. İşlevsel bir seo çalışması görsel açıdan da etkileyici olmak zorundadır. Ajans, sektöre özel tasarım imkanları sunarak, rakipleriniz arasından sıyrılmayı hedeflemektedir.

Çalışmalar belli plan çerçevesinde yapılarak, kullanıcıya sunulmaktadır. Verilen hizmetin sürekliliği konusunda, firmanız belli bir seviyeye gelen kadar sitenizin yönetim ve takip işleri yapılmaktadır. Markanızı en iyi yerlere getirmek ve sitenize yeni müşteriler eklemenize yardımcı olmaktadır. Ajans, mevcut müşterilerinizi korumak adına, siteyi daha bilinir hale getirecek farklı tasarım veya reklam çalışmalarıyla, dikkat çekici hale getirmeye çalışmaktadır. SEO çalışması yapıldıktan sonra, seonuzu ölçen Google araçları kullanılarak, SEO'nun sitenize etkisinin, analiz sonuçları sunulmaktadır. Analizler doğrultusunda yapılan SEO çalışmasının başarı oranı ile hedeflenen başarı oranı karşılaştırılır ve hedeflenen başarı oranına gelene kadar hizmet vermeye devam etmekteyiz. SEO çalışmaları ile firmanızın yanında yer alarak, sürekli hizmet vermekteyiz.

Profesyonel SEO Optimizasyonu için teklif alın...

SEO hizmetini sizin diliniz anlayan Tecrübeli Profesyonel bir Web Yazılım Ajansından alın.

Farklı İçerik Tasarımlarıyla, Google Kriterlerini Aşmanızı Sağlıyoruz

İç optimizasyon yani sitenizin içerik yazılımı ile alakalı olan bölümdür. Burada hazırlanan yazılım uzun vadede etki edecek şekilde tasarlanmalıdır. Web yazılım ajansı, uzman kadrosuyla, web sitenizin iç optimizasyon çalışmalarında doğru ve hedef kitleye hitap edici anahtar kelimeleri kullanarak, google kriterlerini aşmanızı sağlamaktadır. Web sitesi, sektörüne uygun güncellemeleri ve teknoloji trendleri takip edilerek, dikkat çekici olacak şekilde içerik tasarımı yapılmaktadır. Web sitesinin, sayfa rengi ve metinler özenle hazırlanarak, dikkat çekici başlıklarla, sitenizin içerik çalışması yapılmaktadır. Teknoloji trendine bir yenisi daha eklenerek, mobil uyumlu web siteleri geliştirilmeye başlanmıştır. Mobil internetin sıklıkla kullanıldığı günümüzde, web site tasarımlarının mobil uyumlu hale getirilmesi bir zorunluluk olmuştur.

Web yazılım ajansı olarak, web sitenizin içerik çalışmaları yapılırken, mobil uyumlu çalışmalar yapılarak, siteniz daha kullanışlı hale getirilmektedir. Mobil uyumlu sitenizin olması, müşteri kitlenizin artmasına katkı sağlamaktadır. İç optimizasyon çalışmalarında en önemli unsurlardan biri, web sitenizin açılış sayfasındaki hızıdır. Açılış sayfası hızınız 3 saniyeden saha fazla gerçekleşirse, müşteri kaybına neden olmaktadır. Web yazılım ajansı, sayfa açılış hızınızın 3 saniyeden daha az olması adına çalışmalar yaparak, web sitesi hızınızı arttırmaktadır. Bu sayede mevcut müşterilerinizi kaybetmeden, sitenize yeni müşteriler kazandırabilirsiniz. Hızlı akış sağlayan web siteleri, kısa sürede google kriterlerinden geçebilmektedir.

man

Mutlu Müşteriler

Web Tasarım,  Google Business kayıt oluşturulmasında ve kurulumundaki yardımlarınız için teşekkürler.
Web Tasarım, SEO ve Google Reklamlarımızın kurulumunda ve yönetiminde ki başarılarından dolayı webyazilim.com.tr'ye teşekkür ederiz.
Web Sitemizin yenilenmesinde ve Bağış sayfalarının oluşturulmasında ki yardımlarından dolayı ekibe teşekkür ederiz.

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.